Spotkanie Sekretarzy Generalnych

Opublikowano: 20 października 2006

[skyday-main-image id=”38″]
[skyday-excerpt]

W dniach 21-23 września odbyło się w Krakowie spotkanie Sekretarzy Generalnych reprezentujących przemysł piwowarski z całej Europy. Spotkania Browarników Europejskich, na których omawiane są plany oraz zadania na kolejny rok, organizowane są corocznie w innym kraju ? w tym roku Związek Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego miał przyjemność gościć Sekretarzy Generalnych w Polsce.

[/skyday-excerpt]

Konferencja odbyła się w sali w Muzeum Historycznym w Krakowie. Spotkaniu towarzyszyły liczne imprezy: zwiedzanie Krakowa, przejazd zabytkowym tramwajem, spacer na Wzgórze Wawelskie. Goście zwiedzili również Wieliczkę, gdzie odbyła się uroczysta kolacja, której towarzyszył koncert Orkiestry Górniczej oraz zabawa taneczna przy muzyce zespołu folklorystycznego ?Krakowianie?. W trakcie kolacji Rodolphe de Looz-Corswarem, Sekretarz Generalny The Brewers of Europe został pasowany na górnika na dowód czego otrzymał pamiątkowy certyfikat.

Gości zachwyciły wszystkie niespodzianki, jakie zostały dla nich przygotowane. Bardzo podobała się im wycieczka na Podhale obejmująca spływ Dunajcem oraz zwiedzanie zabytkowych obiektów na Szlaku Architektury Drewnianej. Dla większości z nich pobyt w Krakowie był pierwszą wizytą w naszym kraju ? poznali Polskę z najlepszej i najładniejszej strony.

[skyday-attachments-and-galleries id=”38″ lang=”pl”]

image_pdfimage_print