Korzystając z naszego serwisu wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883).

Informacje są automatycznie logowane

Wykorzystujemy pakiet statystyczny, który zapisuje następujące informacje o użytkownikach: adres IP, typ przeglądarki, platforma sprzętowa, data i godzina, liczba przejrzanych stron, adresy referencyjne, rodzaj zapytania. Dane te są zbierane celem poznania naszych użytkowników i ich upodobań. Wiadomości te nie są i nigdy nie będą przekazywane stronom trzecim.

Cookies

W serwisie stosujemy mechanizm cookies, który pozwala zapamiętać osobiste ustawienia użytkownika i hasło, którego nie ma potrzeby ponownie wpisywać za każdym razem, kiedy użytkownik odwiedza naszą stronę.

Formularze WWW

Stosowane przez nas formularze WWW pozwalają nam uzyskać informacje kontaktowe np. adresy e-mail. Dane kontaktowe z formularza WWW służą udostępnieniu użytkownikom dodatkowych funkcji, umożliwienia personalizacji serwisu. Informacje te nie są i nigdy nie będą przekazywane stronom trzecim.

Zewnętrzne odnośniki

Serwis zawiera odnośniki do innych stron internetowych.Związek Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego w Polsce nie bierze na siebie odpowiedzialności za prowadzoną przez te serwisy działalność, również pod względem polityki prywatności.

Bezpieczeństwo

Serwis korzysta z zabezpieczeń mających na celu zapobieżenie stratom, niewłaściwemu wykorzystaniu i zmianie będących pod naszą kontrolą informacji.

Ograniczona Odpowiedzialność

Związek Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego w Polsce nie jest odpowiedzialny za jakiekolwiek szkody spowodowane informacjami zawartymi na witrynie browary-polskie.pl

Kontakt

W razie potrzeby wyjaśnienia dodatkowych kwestii prosimy o kontakt.